03ВЕР
7-й тур Чемпіонату УПЛ мовою чисел та фактів

Востаннє в Києві «Карпати» перемагали «Динамо» 21 рік тому

• Динамо перервало свій домашній безпрограшний серіал в поєдинках з Карпатами, що тривав 18 ігор: +14=4. Останній раз у Чемпіонатах «леви» перемагали на полі динамівців ще 5 жовтня 1997 року.
  • Завершується і загальна безпрограшна серія Динамо в матчах з Карпатами, яка в УПЛ з 16 жовтня 2010 року тривала 16 ігор: +13=3.
  • Динамо перервало в Чемпіонатах домашню безпрограшну серію, яка з 31 травня 2017 року тривала протягом 20-ти ігор: +17=3.
  • Карпати не знають гіркоти гостьових поразок в УПЛ впродовж рекордних для клубу 9-ти матчів: +3=6.
  • Перервалася і домашня серія Динамо без пропусків голів, яка тривала в Чемпіонатах 353 хвилини.
  • Призупинився і гольовий серіал «Динамо» в чемпіонатах, з 18 лютого тривав 18 ігор.
  • 60-й матч Олександра Хацкевича біля керма Динамо у всіх турнірах: +37=14-9 м’ячі 106-53.
  • Карпати перервали без виграшну серію, яка тривала 4 матчі: =2-2.
  • Динамівці зазнали 50-ї домашньої поразки в УПЛ.
  • Шахтар забиває голи Маріуполю у всіх матчах в УПЛ – вже 39-а гра, цього разу провівши 100-й гол у ворота азовського клубу (після удару Жуніора Мораеса)
  • Переможна серія Шахтаря в матчах з Маріуполем триває в Чемпіонатах 9 ігор.
  • Загальна безнічийна серія Шахтаря в УПЛ розпочалася 5 листопада 2017 і триває 25 матчів: 20 перемог та 5 поразок.
  • Маріуполь пропускає 450-й гостьовий гол у Чемпіонатах (після автогола Дави).
  • 1-а в УПЛ перемога Карпат при португальцю Жозе Мораїшу (в 3-й грі).
  • 25-а в чемпіонатах велика перемога Зорі, в т.ч. 2-а над Арсеналом-Київ.
  • «Каноніри» повторюють клубний антирекорд, програючи на своєму полі з різницею в 5 м'ячів.
  • Арсенал-Київ утримує антирекорд Чемпіонатів, пропускаючи на своєму полі голи впродовж 17-ти (!) ігор – 28 м'ячів.
  • Загальна ж клубна рекордна серія Арсенал-Київ з пропуском голів триває в УПЛ також 17 ігор – 38 м'ячів.
  • «Каноніри» зазнали 80-ї домашньої поразки у Чемпіонатах.
  • 1-й раз з початку Чемпіонату зафіксований рахунок 5:0.
  • Полтавчани здобувають 220-ту перемогу в Чемпіонатах, в т.ч. 140-у на своєму полі.
  • Переможна серія Ворскли у зустрічах з Чорноморцем з 17 квітня 2016 року триває в УПЛ вже 6 матчів.
  • Ворскла обходиться без нічиїх в УПЛ вже 8 турів підряд: 4 перемоги та 4 поразки.
  • Завершується безпрограшна серія одеського клубу, яка тривала 4 матчі: +1=3.
  • Маріуполь пропускає голи в Чемпіонатах 11-ту гру поспіль, перериваючи при цьому свій гольовий серіал, який тривав 8 матчів – 10 м’ячів.
  • Олександрія завершує клубну рекордну безнічийну серію в УПЛ, яка тривала 11 ігор: 10 перемог та одна поразка.
  • Безвиграшна серія Львова триває 6 ігор: =3-3.
  • Львів перериває одразу 3 домашні клубні рекордні серії: програшну, яка продовжувалася 4 матчі, безнічийну – 8 ігор (2 перемоги та 6 поразок) та безгольову, що тривала 372 хвилини.
  • Львів, пропускаючи голи на своєму полі 6-й матч поспіль, повторює клубний рекорд в Чемпіонатах.
  • Десна в УПЛ і далі не може здобути першої домашньої перемоги: нічия та 3 поразки.
  • Олімпійці завершують свою безвиграшну гостьову серія у Чемпіонатах, яка з 1 квітня тривала 7 ігор підряд: =3-4.
  • Шахтар при Паулу Фонсека здобуває 55-ту перемогу в Чемпіонатах.
  • Юрій Бакалов провів 60-й «тренерський» матч в УПЛ: +19=14-27 м’ячі 69-86.
  • 150-й матч в УПЛ проводять Богдан Шуст (Ворскла), Богдан Бутко (Шахтар), 1-й – Владислав Бугай (Маріуполь), Василь Білий (Львів), Леонардо, Максим Казаков (обоє – Зоря).
  • 20-й гол в УПЛ забиває Владислав Кулач (Ворскла), 5-й – Артем Чорній (Чорноморець) , 1-й – Богдан Лєднєв (Зоря, в 5-й грі), Лукас Тейлор (Львів, у 6-й).
  • 3-й дубль у Чемпіонатах оформлює Дмитро Хомченовський (Зоря), в т.ч. другий у ворота «Арсеналу», 2-й – Мар'ян Швед, який стає автором 55-го дубля «Карпат» в УПЛ.
  • 50-й у Чемпіонатах домашній пенальті Ворскли – 14-й промах.
  • Владислав Кулач 5-й раз пробивав пенальті у Чемпіонатах і вже 2-й раз схибив.
  • 5-й у Чемпіонатах автогол гравців Маріуполя у матчах з Шахтарем. Раніше таку ж рекордну кількість «самострілів» гравців одного клубу в матчах з одним суперником оформляли футболісти Говерли і теж в матчах з Шахтарем.
  • 2-й автогол в УПЛ Дмитра Рижука, який при цьому стає співавтором найпізнішого в Чемпіонатах «самострілу» гравців Чорноморця (на 88-й хвилині).
  • Автором 1-го в УПЛ «самострілу» легіонерів з Камеруну стає Джойскім Дава (Маріуполь, у 12-й грі).
  • У 3-му для себе клубі УПЛ дебютує Єгор Картушов ( «Десна»), 2-му – Дмитро Білоног («Олімпік»).
  • 5-й раз в Чемпіонатах вилучається з поля Андрій Гітченко, який при цьому стає автором першої в УПЛ червоної картки для футболістів «Десни», 1-й – Аді Мегреміч (Карпати, у 6-й грі).