11БЕР
ДИНАМО — ВЕРЕС — 1:0

Кияни перемагають не без валідолу

«Заднім числом» можна здогадатися, що план тренера рівнян полягав ось у чому: на більшу частину зустрічі віддати ініціативу господарям поля, а в останні 10-15 хвилин, пам’ятаючи про те, що кияни — на важких ногах після Риму, додати обертів і досягти свого.

Що ж, «Верес» був близький…

Причому впродовж 75-ти хвилин перевага «Динамо» не викликала сумнівів. Столичні й гол провели, й моментів кілька упустили, й узагалі — виглядали дуже солідно. Проте в час, що залишився до фінального свистка, гості закрутили таку круговерть поблизу воріт Бойка, що, як мінімум, могли досягти нічиєї.

Складно сказати, що так підкосило підопічних Хацкевича: чи справді фізична втома, чи, можливо, впевненість у перемозі…

Однак у підсумку рахунок на НСК не змінився: 1:0 — кияни перемагають не без валідолу.