11БЕР
МАРІУПОЛЬ — ЗОРЯ — 0:0

Натруджена нічия у Приазов’ї

Різними були очікування щодо цієї зустрічі — однієї з центральних у турі. Що вийшло в підсумку?

А вийшов надзвичайно складний, бойовий, сумбурний, жорсткий, багатий на боротьбу й фоли поєдинок із мінімумом голевих нагод. Що дивовижно, обидві команди намагалися діяти у нехарактерній для себе — «простій» — манері: майже без середини поля, з максимально швидким доставленням м’яча від своїх воріт до чужих, без комбінацій.

За такої ситуації долю гри часто вирішує один забитий м’яч. Або одна… нереалізована нагода. Таку втратив луганський опорник Сілас, не реалізувавши пенальті буквально перед свистком на перерву.

Тому рахунок 0:0 — логічний. Тим паче десь хвилини із 75-ї як «Маріуполь», так і «Зоря» почали грати на нічию.