11БЕР
КАРПАТИ — ОЛІМПІК — 0:3

Підопічні Санжара беруть реванш

Очевидно, цим поєдинком «Олімпік» зарекомендував себе головним претендентом на здобуття Трофею престижу від УПЛ…

…У футбольній журналістиці є штамп — «матч різних таймів». Цього разу ми стали свідками того, що доцільно назвати «матчем схожих таймів».

Судіть самі. Перший тайм: загалом рівна гра з порівняно невеликою кількістю моментів, а під завісу одна з команд відкриває рахунок. Другий тайм: знову-таки, загалом рівна гра з порівняно невеликою кількістю моментів, а під завісу одна з команд подвоює результат, а за кілька хвилин — потроює.

І до перерви, й опісля господарі поля могли забити. Проте не зуміли скористатися зі створених моментів…

0:3 — підопічні Санжара беруть реванш, а львів’яни ускладнюють свою долю в боротьбі за виживання.