04БЕР
ДИНАМО — ЗОРЯ — 3:2

Видовищна гра в Києві

…Невеличкий ліричний вступ: майже паралельно цьому поєдинку в Іспанії грався центральний матч 27 туру за участі «Барселони» й «Атлетико». Так ось у плані видовищності зустріч у Києві на дві голови перевищила каталонську!

Хоча по першому таймі складно було передбачити щось подібне: команди намагалися грати акуратно й майже без моментів. Із єдиною дуже суттєвою відмінністю: «Зоря», сповідуючи тактику простих швидких контратак, постійно створювала напруженість поблизу динамівських воріт. Господарі, натомість, нічим подібним відповісти не могли.

Все змінилося по перерві. 0:1. 1:1. 1:2. 2:2. Причому підопічні Вернидуба могли забити більше: ота сама тактика швидких контрвипадів постійно ставила в дивний ступор повільних динамівських оборонців. І от цій загальнокомандній грі «Зорі» кияни відповідали лише класом окремих футболістів.

І тоді, коли здалося, що все завершиться логічною нічиєю, столичний колектив вирвав перемогу. В компенсований час. Причому забив один із антигероїв поєдинку — поляк Кендзьора.

3:2 — луганці заслуговують найтепліших слів за показану гру, кияни — за характер.