21ЛЮТ
ШАХТАР — РОМА — 2:1

Вольова перемога «гірників» у стартовому матчі 1/8 фіналу ЛЧ

На прикладі цього матчу — надто першого тайму — можна констатувати, що проблема «весняного футболу» в Україні не зникла, попри відчутні вдосконалення навчально-тренувального процесу й умов підготовки. Й, вочевидь, названа проблема найближчим часом не зникне…

П’ять моментів у виконанні «Роми» — жодної по-справжньому небезпечної дії від «Шахтаря»: така суха статистика стартової 45-хвилинки. Статистика суха й від того не менш промовиста. Ледь не в кожному ігровому епізоді було видно: «Рома» майже цілу зиму мала стабільну ігрову практику офіційних зустрічей, натомість «Шахтар» змушений був обмежитися спарингами.

0:1 за такої ситуації виглядав результатом-подарунком.

Лише Фонсека знає, що він розповів команді під час перерви, намагаючись «переформатувати» її. На щастя, слова наставника дісталися вух донеччан!

На другий тайм «Шахтар» вийшов зовсім іншою командою: впевненою в собі, зарядженою на боротьбу, майстерною. Наслідком цього настрою став переламаний хід подій і два голи. 1:1. 2:1.

…Хоч як банально це констатувати, але нікуди не дінешся: все вирішиться в Римі!