16ЛЮТ
ШАХТАР — ЧОРНОМОРЕЦЬ — 5:0

«Гірники» солідно розпочинають ігровий рік

Дивам є місце у футболі, втім, трапляються вони дуже рідко. Одне з таких див — гіпотетична ситуація, коли команда, змінивши під час перерви в Чемпіонаті півскладу, спромагається зберегти ігрову поставу й набирати очки. Досвід «Чорноморця» зразка зими-2017—2018 показав, що цього разу диво оминуло славне місто на узбережжі Чорного моря…

Причому до 19 хвилини, коли підопічні Фонсеки відкрили рахунок у матчі, команда з Південної Пальміри трималась. Однак, щойно пропустивши, незіграність ігрових ланок одразу вийшла на яв, відтак понеслося.

2:0, 3:0 — іще до перерви. 4:0, 5:0 — у другому таймі. «Шахтар» мав дуже впевнений вигляд, натомість «Чорноморець» часом діяв розгублено. До того ж кинулось у вічі те, що гості дещо перенаситили центральну вісі, оголивши фланги…

5:0 — донеччани з оптимізмом чекають «Рому», а одесити на початку будівництва нової команди.