03ГРУ
ДИНАМО — МАРІУПОЛЬ — 5:1

Порядок не завжди б’є клас

Жахливі погодні умови, які сьогодні докучали всій Україні, в другій половині дня докотилися до Києва: якщо в першій половині доби стояла прийнятна, як для початку грудня, погода — принаймні дощу та снігу не було, то якраз перед матчем небо прорвало. Стартові 20-25 хвилин ішов такий потужний дощ зі снігом, що в декого навіть склалося враження про повторення найгіршого сценарію…

Втім, на щастя, все обійшлось, і глядачі побачили найвидовищніший поєдинок 18 туру.

Поєдинок, який можна поділити на чотири умовні частини.

Перша — дебютні 25 хвилин: кияни відчутно домінували, створювали момент за моментом, а маріупольці тим часом навіть змушені були робити передчасну заміну.

Другий відрізок — 27-45 хвилини: гості несподівано відкрили рахунок, але не встигли нарадітись, як Гармаш зрівняв; опісля гола Болбата кияни почали діяти значно обережніше, втім, навіть у такому режимі встигли вийти вперед іще до перерви; ймовірно, саме точний удар головою (!) Циганкова став вирішальним.

Третій відрізок — той, що тривав по 76 хвилину включно: столичні, діючи обережно й упевнено, спочатку збільшили розрив у рахунку, відтак отримали ситуацію чисельної більшості, коли дуже авантюрно зіграв Яворський.

Урешті, четвертий відрізок матчу — до фінального свистка: знекровлений станом меншості «Маріуполь» усе ж намагався йти вперед, оголював тили, а підопічні Хацкевича радо цим користалися.

5:1 на користь «Динамо», яке довело, що порядок не завжди б’є клас.