05ЛИС
МАРІУПОЛЬ — ШАХТАР — 1:3

«Гірники» впевнено беруть чергові три очки

Сумна серія наставника Бабича триває: за місяць праці в Маріуполі його команда здобула всього одну перемогу, та й ту в Кубку, а в Чемпіонаті він як тренер увостаннє вигравав іще в квітні!

У сьогоднішньому матчі був часовий відтинок, коли здалося, що неприємна тенденція перерветься: у проміжку між 5-15 хвилинами господарі поля діяли дуже активно, нагнітаючи напруження поблизу чужих воріт.

Однак щойно донеччани відсунули гру на половину поля маріупольців, зразу почали виникати моменти, а на 30 хвилині «помаранчево-чорні» провели дебютний гол (очевидно, Феррейра має серйозні наміри виграти змагання бомбардирів).

Іще до перерви шанси господарів бодай на нічию стали примарними: Марлос подвоїв рахунок, а за мить до того команда Бабича залишалась у меншості.

По перерві «Маріуполь» кинув усі сили, щоби відігратися, скоротив рахунок, однак Бернард — третій герой «Шахтаря» останнього місяця — знову збільшив перевагу господарів до двох голів.

1:3 — південці віддаляються від першої шістки.