16ВЕР
ОЛЕКСАНДРІЯ — СТАЛЬ — 4:1

Підопічні Шарана здобувають першу перемогу в сезоні!

В однаково тривожному настрої підійшли обидва колективи до зустрічі на стадіоні «Ніка»: «Олександрія» без виграшів у Чемпіонаті, «Сталь» із шістьма поразками поспіль. Опісля фінального свистка господарі поля можуть — принаймні на тиждень — спокійно видихнути, натомість у гостей додалося негативних емоцій.

Що важливо, на середину першого тайму ситуація на полі передрікала зовсім інший наслідок: рахунок був нічийний, причому «Сталь» дуже оперативно відповіла на гол «Олександрії» (точніше, автогол — мабуть, найкумедніший у цьому Чемпіонаті). У зазначений період було помітно, наскільки тиснуть на футболістів клубу-господаря невдалі результати в сезоні, яка для них ціна помилок. І були ті помилки в обороні — от якби Кузик за рахунку 1:1 поцілив не в каркас воріт, а трохи нижче…

У цей час Шаран зробив заміну, котра стала вирішальною: Старенький вийшов замість Пашаєва й оформив хет-трик. Причому кожен наступний гол давався господарям легше за попередній. Це знову підтвердило чи не головну нинішню проблему кам’янчан: вони дуже добре грають до пропущених м’ячів, а пропускаючи, особливо кілька разів, ніби зневірюються в себе…

4:1 — «жовто-зелено-чорні» виходять на білу смугу?